App_development

Własna aplikacja mobilna

Własna aplikacja to niezwykle przydatne narzędzie, którego zaprojektowanie sprawi nam wielką radość, a użytkownikom ułatwi życie. Codzienność może nabrać nowego charakteru i przejrzystości dla łatwiejszego osiągania zaplanowanych celów.

Wyobraź sobie doświadczenia związane z użytkowaniem aplikacji zwiększające produktywność, ciekawy User Experience (UX) i angażujący markę w interakcję z konsumentami. Do tego bardzo świeży design, opracowany na podstawowych platformach mobilnych iOS i Android, aby łączyć się z użytkownikami w Twoim otoczeniu.

Rozwój aplikacji mobilnych dostarcza nowoczesne i wydajne narzędzia do pracy nie tylko z klientami, ale także z pracownikami firmy. Korzystając z takiej możliwości, możesz łatwo zarządzać zarówno biznesem, jak i relacjami z pracownikami, a aplikacja stanowić może zintegrowany moduł systemu CRM wspomagający procesy wewnątrz organizacji.

Chcę otrzymać portfolio na adres email.

Wysłaliśmy komplet informacji na Twojego maila!

Kilka słów o technologii

Aplikacje mobilne to tworzone i dedykowane rozwiązania najczęściej dla systemów na platformy Android i iOS, które wykorzystują z łatwością wszystkie atrybuty urządzeń, jak: kamera, mikrofon, akcelerometr po to, aby zwiększać użyteczność Twojej aplikacji. Technologia ewoluują a z nimi wydajność, szybkość i wartości użytkowe. Jeszcze jakiś czas temu wykorzystywano w tworzeniu aplikacji frameworki takie jak Cordova czy Titanium.

Sytuacja zmieniła się w 2015, kiedy to Facebook wprowadził React Native. Rozwiązanie na pozór bardzo proste oparte w całości o JavaScript z drobną różnicą: daje możliwość tworzenia natywnych elementów zarówno dla Android, jak i iOS oraz nawiązuje metodologicznie do znanych rozwiązań internetowych. W praktyce oznacza to, że React Native rozwija elementy komponentów logicznych, takich jak „ekran”, „nagłówek”, „lista”, „przycisk” itp. tworząc interfejs zbudowany z uniwersalnych bloków. Następnie kompiluje kod do preferowanej platformy (Android, iOS).

Zabieg bardzo zbliżony do tworzenia stron internetowych, gdzie struktura główna tworzona jest w HTML, a interpretacja różnych rozdzielczości ekranów (tablet, smartphone), adoptowana jest za pomocą odpowiednich styli, takich jak np. CSS3.

Zatem tworzenie aplikacji mobilnych to ogromna frajda, dopingowana rosnąca liczbę zadowolonych użytkowników.

Technologie

Narzędzia, które znamy i lubimy

React iconReact
HTML5 iconHTML5
CSS3 iconCSS3
JavaScript iconJavaScript
NodeJS iconNodeJS
Angular iconAngular
Laravel iconLaravel
Sass iconSass
Docker iconDocker
WebPack iconWebPack
Google iconGoogle
Agile iconAgile
Photoshop iconPhotoshop
Illustrator iconIllustrator

Szukasz pracy?

Jesteś programistą, grafikiem, analitykiem biznesowym,
projektantem UX? Sprawdź dostępne oferty.

Sprawdź oferty pracy
Calipers icon
Curved iconCurved iconCurved iconCurved icon

Sprawdź, gdzie jesteśmy
i jak pracujemy.Poniedziałek - Piątek

8:30 - 16:30

ul. Kujawska 28

81-862 Sopot

Kontakt PL

EN1 1PZ Middlesex

11A Falmer Road Enfield

Contact EN