Web_development

Tworzenie stron internetowych

Podobnie jak budowanie domów z cegieł i zapraw, tak dobrze napisany kod różni się od siebie tym, czy przetrwa próbę czasu i oczywiście wytrzyma złożoność wymagań przeglądarek oraz rozdzielczości różnych ekranów.

Opracowujemy niestandardowe witryny i rozwiązania różnych platformach, aby zapewnić najlepsze dopasowanie do potrzeb projektu Twojej strony internetowej. Nasze usługi są kompleksowe - pomagamy w konsultacjach, analizach biznesowych, projektowaniu i rozwoju.

Wdrażamy witryny komunikujące marki, platformy informacyjne, strony koncernów oraz premiery produktów. Nasze responsywne witryny projektowane są na światowym poziomie: zwiększają zasięg, przyciągają potencjalnych klientów i tworzą imponującą aurę wokół marki.

Chcę otrzymać portfolio na adres email.

Wysłaliśmy komplet informacji na Twojego maila!

Klient i potrzeby

Na początku zagłębimy się i poznamy Twój biznes, aby zrozumieć wszystkie jego aspekty, zdobywając przekonania, myśli, intencje i uczucia. Dzięki analizie identyfikacji potrzeb Twojej firmy pokażemy możliwości rozwoju i ścieżki do doskonałości. Naszym hobby są doświadczenia użytkownika, dlatego nigdy nie zignorowaliśmy znaczenia użyteczności UX.

Systemy i aplikacje

Tworzymy wydajne i rozbudowane systemy typu CRM. Co to dla Ciebie oznacza? Porządek i wszystko pod kontrolą wraz z przejrzystym przepływem informacji. Czytelna lista aktywności i zdarzeń z Twoimi Klientami poprowadzi Twój biznes w kierunku wysoce efektywnych kontraktów. Realizujemy projekty z obszaru zarządzania produktami, gospodarką magazynową, workflow i cash flow. Wdrażane rozwiązania są w pełni dedykowane, czyli w 100% odpowiadające potrzebom Twojego biznesu.

Strony www single i multi

Nie jest tajemnicą, że wyrośliśmy, projektując i wdrażając strony internetowe. Nasze podejście użytkowe i projektowe doceniło już wielu mniejszych i większych klientów. Wdrażamy bardzo rozbudowane i wielopoziomowe strony www, jak i te minimalistyczne i proste typu „one page site”. Nie odmawiamy mniejszych projektów i chętnie pracujemy z małymi i średnimi firmami, wspierając ich wzrost i pierwsze kroki na rynku.

Sklepy internetowe

Od lat projektujemy rozwiązania e-commerce dla różnych branż. Wdrażamy proste, mobile i przyjazne interfejsy umożliwiające szybki zakup z poziomu każdego urządzenia. Przygotowany przez nas panel umożliwia zarządzanie sklepem oraz znajdującymi się w nim produktami z poziomu dowolnego urządzenia. Integrujemy wiele aplikacji poprzez API z wieloma aplikacjami takimi jak: PayU, systemy magazynowe, firmy kurierskie itd.

Technologie

Narzędzia, które znamy i lubimy

Angular iconAngular
HTML5 iconHTML5
CSS3 iconCSS3
JavaScript iconJavaScript
NodeJS iconNodeJS
React iconReact
Laravel iconLaravel
Sass iconSass
jQuery iconjQuery
Bootstrap iconBootstrap
MySQL iconMySQL
PHP iconPHP
Docker iconDocker
Bitbucket iconBitbucket
GIT iconGIT
Gulp iconGulp
WebPack iconWebPack
Google iconGoogle
Agile iconAgile
Photoshop iconPhotoshop
Illustrator iconIllustrator

Szukasz pracy?

Jesteś programistą, grafikiem, analitykiem biznesowym,
projektantem UX? Sprawdź dostępne oferty.

Sprawdź oferty pracy
Calipers icon
Curved iconCurved iconCurved iconCurved icon

Sprawdź, gdzie jesteśmy
i jak pracujemy.Poniedziałek - Piątek

8:30 - 16:30

ul. Kujawska 28

81-862 Sopot

Kontakt PL

EN1 1PZ Middlesex

11A Falmer Road Enfield

Contact EN